..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA
..::CreaTiv::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» R3nast3r3a
Regulile Forumului I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:50 am Scris de renasterea

» muzica mea preferata:D
Regulile Forumului I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:34 am Scris de diavoloman

» Cerere membru -oN- AgAiN [sau cum ma stii wall*Sleepy*]
Regulile Forumului I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:11 am Scris de diavoloman

» AS dori admin
Regulile Forumului I_icon_minitimeMier Noi 24, 2010 5:30 am Scris de Fiar@

» Eu SUnt Nutzu
Regulile Forumului I_icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 2:59 pm Scris de nutzu22

» r3 alL by KenT;x
Regulile Forumului I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» Prezentare D.N.Angel
Regulile Forumului I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» sunt NnZoR
Regulile Forumului I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:03 am Scris de Cpt.Kido

» Cpt.KIdo cpt.Kido
Regulile Forumului I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:02 am Scris de Cpt.Kido

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Regulile Forumului

In jos

Regulile Forumului Empty Regulile Forumului

Mesaj  Marijuana Mar Iul 06, 2010 4:44 pm

REGULI FORUM
Comunitatea noastră are cateva reguli pe care vă cere sa le respectaţi!!
»»În primul rând vă cerem să nu faceţi reclame la alte forumuri decât dacă sunteţi întrebat de Zeu , să nu faceţi dublu-post acestea fiind pedepsite cu suspendarea userului sau în funcţie de gravitatea reclamei/dublu-postului puteţi fi exclus din comunitatea noastră!
»»În a doua regulă avertizez pe cei care vor înjura, ameninţa sau enerva (sâcâi prin post-uri) vor fi suspendaţi pe o perioada de 1 lună sau chiar excluşi din comunitate
»»Rog ca pe viitor să nu se mai posteze cerere clan la cerere admin/slot sau sa postati cereri admin sub forma de replici la model cerere. Cererile admin se fac în secţiunea Cerere admin ! (menţionez că trebuie să fii înregistrat) daţi topic nou (si după modelul de cerere ) faceţi cerere!
»»Nu faceţi postări care nu au rost! Nu ducem lipsă de postări serioase. Dacă aveţi idei de categorii noi pentru alte jocuri contactati-l pe hc_adi (-=Dark=-). El vă va spune dacă este de acord (în funcţie de un sondaj) se va crea acea categorie
»»Nu se fac discriminari ! Asa ca daca gasesc vreun anunt de tip dinamovistii....stelistii..negrii... il voi exclude pe autor din comunitate! Ganditi-va la asta ! Se va crea o categorie special amenajata pentru stiri sprot-jocuri-politica!
»»Ca incheiere va spun ca acest forum apartie comunitatii smX ! Si speram sa ajungem undeva ! Oferim owneri/administratori forum pentru 20 lei pe luna pentru detalii hc_adi !

Marijuana

Mesaje : 5
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum