..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA
..::CreaTiv::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» R3nast3r3a
Salut  I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:50 am Scris de renasterea

» muzica mea preferata:D
Salut  I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:34 am Scris de diavoloman

» Cerere membru -oN- AgAiN [sau cum ma stii wall*Sleepy*]
Salut  I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:11 am Scris de diavoloman

» AS dori admin
Salut  I_icon_minitimeMier Noi 24, 2010 5:30 am Scris de Fiar@

» Eu SUnt Nutzu
Salut  I_icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 2:59 pm Scris de nutzu22

» r3 alL by KenT;x
Salut  I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» Prezentare D.N.Angel
Salut  I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» sunt NnZoR
Salut  I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:03 am Scris de Cpt.Kido

» Cpt.KIdo cpt.Kido
Salut  I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:02 am Scris de Cpt.Kido

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Salut

In jos

Salut  Empty Salut

Mesaj  juukin Joi Iul 15, 2010 6:43 pm

---> Nume : Andrei
---> Varsta : 19 ani
--->
Judet
: Galati
---> Localitate :Galati
--->
Hobby-uri
: Gaming
---> Gen muzical preferat :
Hip-Hop, House, Dance, (si manele la betir Very Happy )
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
--->
Artist preferat
: Shobby
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
--->
Ochi
: Caprui
---> Par : Saten
--->
Inaltime
: 1.73cm
---> Greutate : 65kg
--->
General
: Cred ca gandesc destul de matur pentru vasta mea, am si eu apucaturi la nervi ca tot omu, dar incerc sa gandesc cat mai rational si sa fiu diplomat in orice situatie. Sunt sigur ca se poate rezolva absolut orice prin vorba buna.


Ultima editare efectuata de catre juukin in Joi Iul 15, 2010 6:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : Model)
juukin
juukin

Fecioara
Capra

Mesaje : 79
Data nasterii : 25/08/1991
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Galati

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum